.

.

12V Сина Неонски Светилки 5P Latching Панел Планината Круг Притисни Копче за Префрлање

12V Сина Неонски Светилки 5P Latching Панел Планината Круг Притисни Копче за Префрлање

DEN 346.56
Од стока

Точка Име за Притисни Копче за Префрлање Контакт Тип 1 NO, 1 NC Switch Тип Latching Тип на Прекинувач Работен Напон AC 250 V, 5 A Светилка Напон 12 V Термичка Струја(О) AC напон 220 V 5 A Светилка Капа Сина Боја се Префрлите Боја Црна, Сина Pin Број 5 Копчето Капа Пречник од 15mm/ 0.59" Монтажа Тема Кол. 15.6 mm/ 0.61" Вкупната Големина 18 х 18 x 41mm/ 0.71" x 0.71" x 1.6"(L*W*H) Материјал Пластика, Електронски Делови

R

Додатоци на производи