.

.

B22 да E14 светилка носителот на копчињата / бајонет голема спирала се претвори во мала завртка / конверзија светилка сопственикот / Конверзија Светилка

B22 да E14 светилка носителот на копчињата / бајонет голема спирала се претвори во мала завртка / конверзија

DEN 730.00
DEN 768.00
-5 %
Од стока

1) B22 да E14 LED Светилка штекер конвертор адаптер 2) Од страна B22 Приклучок 3) Внатре E14 Штекер 4) Бакар + огноотпорни PBT 5) 10pcs / многу Превозот Ние брод на светот,освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина Aimail,постигнување најмногу од counries во рок од 10 до 20 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 20 работни дена. Плаќање : да ја прифатиме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Враќање & Наплата 1. Имате дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од денови, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Гаранција & Гаранција 12 месеци Гаранција .Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите. Ако предмети е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите неисправни предмети. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.

R

Додатоци на производи