.

.

Еко-пријателски rohs AC 90/260V да DC 18-36v 600ma 20W 3528 SMD 5050 LED Светло Возачот Напојување DIY Водоотпорен Трансформатор 20W

Еко-пријателски rohs AC 90/260V да DC 18-36v 600ma 20W 3528 SMD 5050 LED Светло Возачот Напојување DIY Водоотпорен

DEN 18805.00
DEN 20894.88
-10 %
Од стока


-Нашиот систем ќе го остави корист позитивни повратни информации автоматски штом ги примените вашиот ценет позитивни повратни информации.
-Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
-Ве молам, потврдување и ажурирање на вашиот превозот адреса на e Bay во текот на исходот.
-Одлично го цениме за навремено плаќање.
Гаранција политика
- Ако објектот е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во 14days за враќање адреса,
Ве молиме чувајте го објектот за да биде во неговата оригинална состојба и се врати. Нема локалните пикап услуга, нема трета страна превозот превозникот ќе се користи. (Ние може да се стави слика или нешто друго како доказ на defectiveness на вашиот објект)
Повратни информации
ние високо ценети од вашиот 4 ,5 ѕвезди позитивни повратни информации . Неплатени објектот ќе се поднесе без примање плаќање во 7 дена
по оглас заврши.
превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област .
- Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ве молиме, контактирајте не за замена или пари назад. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.
-Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.
Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.
-После реден пристигнува во задоволителна состојба, на вашиот ценет позитивни повратни информации со
сите 5 ѕвезди DSRs ќе биде многу ценета. јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски. Ве молиме потврдете со вашата локална царинска пред купување
Плаќање :
Ние прифаќаме ВИЗА, МАСТЕР ,Банкарски Трансфер , Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!
-Ве молиме прочитајте ги нашите политики и продажба на условите внимателно пред ставање ред.
Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.
По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашите акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени.ние ќе ви даде позитивни повратни информации откако уплата, и pls контактирајте ме пред да ја напушти која и да неутрален или негативен feedcback или 1,2 ѕвезди повратни информации. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат.
-Купувачи се одговорни за овие обвиненија. Било каков проблем најде ве молиме да се чувствуваат слободни
да ни e-mail пред да замине лошо повратни информации.
-Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираат право објект и НЕ конкурираат ако не се согласувате со нашите аукција услови.97 Постојан Струја : 600ma(+/-5%) , излезна Моќ : 20 W Текст : 90-260v 50/60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 18-36 V Димензија : 97 X44 X33 MM Ефикасност : >90% Случај : Алуминиум случај Средина Температура : -20~60 степен Пакет : бела кутија за продажба на мало
Прегреат заштита , краток спој заштита
ефикасност, ниска потрошувачка на енергија , заштеда на енергија, заштита на животната средина
Висока стабилност и ниска бран ја подобрува LED светло ефект , намалување на стапката на светлината
Во согласност со безбедноста, сертификација и електромагнетна компатибилност барања
Постојан струја LED 's дизајн обезбедува стабилна , долг живот и светлосни ефекти
8 часа, 100% полно оптоварување горат и тест на целиот спектар на можности и заштита
Пакет Содржина :
водоотпорен LED Драјвер Трансформатор 20 WX50pcs(во бела мало кутија)
ПРЕВОЗОТ
Да АУ ,НИ Канада,велика БРИТАНИЈА земји, воздухот парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.
Ако имате било какви прашања добредојдени да ни e-mail .
Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас. превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро.

R

Додатоци на производи