.

.

20 Компјутери Копчето за вклучување Исклучување на Прекинувачот за Заклучување на копчињата К1

20 Компјутери Копчето за вклучување Исклучување на Прекинувачот за Заклучување на копчињата К1

DEN 1947.00
DEN 2050.08
-5 %
Од стока

20 компјутери Копчето за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Заклучување К1 со Пластична Рачка
Опис Кол : 20 Компјутери
Состојба : Нова
Спецификации :
- Материјал : Метал со Хром Позлатен
- Со метални орев и две копчиња
- Оценка : 250 V/1А или 125 V/2 A
- внесувањето може да биде симната САМО кога прекинувачот останува во позиција OFF, сите копчиња се исти
Големина на : Завртка дупка со дијаметар = 11.50 mm, должина = 24.55 mm
Дел : Копче-Прекинувач-К1
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Пролетниот Фестивал Одмор известување!!! Драги ценети купувачи, ви Благодарам многу за посета на нашата online продавница. Сепак, ние ќе одлагање да брод на сите предмети по Пролетен Фестивал Празник период ( 5 Февруари 2018 ~ 25 Февруари 2018 ). Сите налози за Испорака време ќе се зголеми од 20 дена. Ако немате доволно време и трпение да чекаат за пратката. Во Празничниот период вие не може да го прифати долго испорака процес, ве молиме да не цел. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние се извинуваме за сите непријатности. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
Процесирање на нарачката потребно малку време, обично ние ќе ги унапреди испраќаат.
Кога ќе поставите вашата нарачка, ве молиме имајте во предвид времето за испорака на нарачки ! ! !
Ако не може да се прифати, можете да изберете различни превозот методи.
Инаку, немојте да се купи.
Ние се наоѓа во Кина е најголемиот електроника пазарот, Huaqiang Северна Пазарот. Ние исто така, обезбеди мобилен телефон на поправка делови и компјутерски поправка делови. Ако ви треба помош и услуга, можете да се чувствуваат слободни да контакт.
Повеќе квантитет , Повеќе попуст.
Повратни информации :
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
1. Ако не ви се допаѓа на предмети кои сте ги добиле, pls ја врати стоката назад кон нас во 7days кога ќе ги добијат.
2. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас frist! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

R

Додатоци на производи