.

.

100pcs/број 5 видови на Мини USB Micro моќ полнење штекер 10Pin женски конектор

100pcs/број 5 видови на Мини USB Micro моќ полнење штекер 10Pin женски конектор

DEN 703.68
Од стока


ПАКЕТ ЗА
Бесплатен превозот 100pcs/многу Мини USB 10 P женски конектор
Секој тип 20pcs вкупно 5types=100pcs
се користи за ТВ/Видео/Аудио equiprment/куќа апарати/дигитална опрема /лаптоп....
СЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 2 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.
Ако ви треба други видови на конектори можете да ме праша онлајн~
Ако ви требаат посебни видови на тактилни switch ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~
Кина Производителот е тука и чека на вас!
За Експрес-
Во нашата продавница нормално ние го избере Кина пост воздух mail со бесплатен превозот>20-50days испорака.Некои земји не се појави можете да побарате од нас онлајн доколку се поддржани. Хонгконг пост воздух mail >20-50days испорака.Ако купувачот купи повеќе од 2lots или над 2kinds на производи ќе ги избере неа наместо на Кина Пост Воздух Mail. Кина пост воздух колет >20-60days испорака. DHL & ЕМС & FEDEX нема бесплатен превозот обвиненија, но има голем попуст.
Ако имате било какви посебни нешто да ни кажете за вашата нарачка можете да забелешка не и ние ќе го забележи тоа и да се обидат најдобро да ги задоволи вас.Ако ние жаргон ќе ве контактираме наскоро.
За голема цел-
Ако купувачот треба голема количина може да ни побара на интернет и ќе ви цитирам една нова цена.Ако купувачот треба дијаграм, исто така, може да побарате од нас .
За Увозни давачки-
Меѓународни Купувачи-Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија
Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската
канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.
За Повратни Информации-
Ако купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро . Ако купувачот има било какви прашања ве молиме контактирајте не преку порака или e-mail.Без оглед на тоа што проблемот ќе најдете решенија.
Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања, вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот e-mail одговори во време потоа користете друг начин
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!
ДА ИМААТ ДОБАР ВРЕМЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!

R

Додатоци на производи