.

.

100ps 20W LED Драјвер Напојување 0.6 Е Водоотпорен IP67 Алуминиум Материјал Излезниот ЕДНОНАСОЧЕН 18-36V w/Бела мало кутија Бесплатен Превозот fedex

100ps 20W LED Драјвер Напојување 0.6 Е Водоотпорен IP67 Алуминиум Материјал Излезниот ЕДНОНАСОЧЕН 18-36V w/Бела

DEN 34098.00
DEN 37886.88
-10 %
Од стока


Опис : Сосема нов и висок квалитет на погоден за висока моќност led светло LED драјвер трансформатор функција : водоотпорен IP67 ПРЕСТАПНА : >0.
-Нашиот систем ќе го остави корист позитивни повратни информации автоматски штом ги примените вашиот ценет позитивни повратни информации.
-Како што се тежината и cubage ограничувања на меѓународниот поредок, ние сме во состојба да ви понуди било попуст или во комбинација превозот за повеќе предмети.
Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци. Нема локалните пикап услуга, нема трета страна превозот превозникот ќе се користи.
Гаранција политика
- Ако објектот е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во 14days за враќање адреса,
Ве молиме чувајте го објектот за да биде во неговата оригинална состојба и се врати. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро.
-После реден пристигнува во задоволителна состојба, на вашиот ценет позитивни повратни информации со
сите 5 ѕвезди DSRs ќе биде многу ценета.
-Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.ние ќе ви даде позитивни повратни информации откако уплата, и pls контактирајте ме пред да ја напушти која и да неутрален или негативен feedcback или 1,2 ѕвезди повратни информации.
По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашите акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени.
-Купувачи се одговорни за овие обвиненија.
Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.
-Ве молам, потврдување и ажурирање на вашиот превозот адреса на e Bay во текот на исходот.
-Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови. јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски. Било каков проблем најде ве молиме да се чувствуваат слободни
да ни e-mail пред да замине лошо повратни информации.
Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас. Ве молиме потврдете со вашата локална царинска пред купување
Плаќање :
Ние прифаќаме ВИЗА, МАСТЕР ,Банкарски Трансфер , Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!
-Ве молиме прочитајте ги нашите политики и продажба на условите внимателно пред ставање ред.97 Постојан Струја : 600ma(+/-5%) , излезна Моќ : 20 W Текст : 90-260v 50/60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 18-36 V Димензија : 97 X44 X33 MM Ефикасност : >90% Случај : Алуминиум случај Средина Температура : -20~60 степен Пакет : бела кутија за продажба на мало
Прегреат заштита , краток спој заштита
ефикасност, ниска потрошувачка на енергија , заштеда на енергија, заштита на животната средина
Висока стабилност и ниска бран ја подобрува LED светло ефект , намалување на стапката на светлината
Во согласност со безбедноста, сертификација и електромагнетна компатибилност барања
Постојан струја LED 's дизајн обезбедува стабилна , долг живот и светлосни ефекти
8 часа, 100% полно оптоварување горат и тест на целиот спектар на можности и заштита
Пакет Содржина :
водоотпорен LED Драјвер Трансформатор 20 WX100pcs(во бела мало кутија)
ПРЕВОЗОТ
Да АУ ,НИ Канада,велика БРИТАНИЈА земји, воздухот парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.
-Одлично го цениме за навремено плаќање. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат. (Ние може да се стави слика или нешто друго како доказ на defectiveness на вашиот објект)
Повратни информации
ние високо ценети од вашиот 4 ,5 ѕвезди позитивни повратни информации . но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате.

R

Додатоци на производи