.

.

20key RF 45W RGB LED светло мотор,глобална напојување за AC100-240V на текст

20key RF 45W RGB LED светло мотор,глобална напојување за AC100-240V на текст

DEN 2544.00
Од стока


Тип На Објект:
RGB Controler
Применливи Светла:
1
Гаранција:
2
Max. Оптоварување На Моќ:
1
Wattage:
1
Далечински Растојание:
1
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS
Напон:
110-240V
Материјал:
1
Извор На Енергија:
AC
Режим На Конекција:
1
Број На Модел На:
РА-45W-RF
Controled Метод:
1
R

Додатоци на производи