.

.

Бесплатен превозот 5pcs/многу 2USB Приклучок Плус RJ45 Мрежен Приклучок Адаптер USB Конектор RJ45 Комбо Со LED

Бесплатен превозот 5pcs/многу 2USB Приклучок Плус RJ45 Мрежен Приклучок Адаптер USB Конектор RJ45 Комбо Со

DEN 539.04
Од стока


USB Конектор RJ45 Комбо 2 USB Приклучок Плус RJ45 Мрежен Приклучок Адаптер Со LED
Опис :
Тело Материјал : Месинг
Големина : 2x2.8x3cm(L*W*H)
PCB Игли : 20 Pin
:

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-1907
Конектор A:
RJ45 Женски Конектор
Конектор Б:
2 USB A Женски Конектор
Функција:
LED
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Примена:
ПХБ, Осветлување
Тип:
RJ45
Пол:
Женски
R

Додатоци на производи