.

.

5SETS USB 2.0 СУМ Тип Машки ТРИ-ПАРЧЕ DIY Мини USB Приклучок за Лемење Микро USB Џек 3IN1

5SETS USB 2.0 СУМ Тип Машки ТРИ-ПАРЧЕ DIY Мини USB Приклучок за Лемење Микро USB Џек 3IN1

DEN 45.60
Од стока


ПАКЕТ ЗА 5 Sets
USB 2.0 СУМ Тип Машки ТРИ-ПАРЧЕ DIY Мини USB Приклучок за Лемење Микро USB Џек 3 IN1
Ако ви треба други видови на конектори можете да ме праша онлајн~
Ако ви требаат посебни видови на тактилни switch ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~
Кина Производителот е тука и чека на вас!
Ако имате било какви посебни нешто да ни кажете за вашата нарачка можете да забелешка не и ние ќе го забележи тоа и да се обидат најдобро да ги задоволи вас.Ако ние жаргон ќе ве контактираме наскоро.
За голема цел-
Ако купувачот треба голема количина може да ни побара на интернет и ќе ви цитирам една нова цена.Ако купувачот треба дијаграм, исто така, може да побарате од нас .
За Увозни давачки-
Меѓународни Купувачи-Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија
Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската
канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.
За Повратни Информации-
Ако купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро . Ако купувачот има било какви прашања ве молиме контактирајте не преку порака или e-mail.Без оглед на тоа што проблемот ќе најдете решенија.
Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања, вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот e-mail одговори во време потоа користете друг начин
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!
ДА ИМААТ ДОБАР ВРЕМЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!

R

Додатоци на производи