.

.

Отворено Забава Спортски Летање Алатки Четири Линија Змејот Се Справи Со Бесплатен Превозот

Отворено Забава Спортски Летање Алатки Четири Линија Змејот Се Справи Со Бесплатен Превозот

DEN 859.20
Од стока


[Име на производ] : Трик Рачки [Место на Потекло : Кина * Weifang [Производ Големина] : 29cm Производство на материјал : нерѓосувачки челик, не се лизга ракав. [Description] : висок квалитет, удобен, професионални, летање трик двојно. [ Пакет ] : Лесно bag Red Розова Случаен Дистрибуција
За Повратни Информации :
Ви благодарам многу за вашата високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно за нас. Се надеваме дека ќе може да ни се јавите веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации!
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.
Благодарение ме види .Сега,добри вести.Сите змејот прифати ОЕМ .Можете да ми кажете го вашиот оглас зборови или слика .Ве молиме контактирајте со мене, ако сакате да знаете повеќе фабрика ОЕМ детали .

R

Додатоци на производи