.

.

бебе бебе девојка зимско палто памук поместена девојки флорални hoodied палта јакни деца деца јакни облека

бебе бебе девојка зимско палто памук поместена девојки флорални hoodied палта јакни деца деца јакни облека

DEN 862.56
Од стока


Фабриката на големо&Мало
бренд за квалитет и најдобра цена,одлична услуга
голема цел од голем попуст и бесплатна испраќаат преку експрес брод,pls контакт за детали!

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
OUOBOUOKID
Стил:
Моден
Материјал:
Faux Крзно,Памук
Ткаенина Тип:
Worsted
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
536704694751
Шаблон Тип:
Печати
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
боја:
како слик шоу
Сезоната:
есен, зима
погодни за возраста:
доенчиња и мали деца yong
Главните состојки ткаенина:
Памук
Потекло:
Кина
R

Додатоци на производи