.

.

Години Зима Паркови За Девојки и Момчиња Облека Дебело Крзно Јака Јакни За Момчиња Бебе Памук-Поместена Outerwear Унисекс Топло Блузи 12M

Години Зима Паркови За Девојки и Момчиња Облека Дебело Крзно Јака Јакни За Момчиња Бебе Памук-Поместена Outerwear

DEN 1456.00
DEN 1775.52
-18 %
Од стока

modname=ckeditor
Години Зима Паркови За Девојки и Момчиња Облека Дебело Крзно Јака Јакни За Момчиња Бебе Памук-Поместена Outerwear Унисекс Топло Блузи 12 M
2017 Зима Parkas Палта За Девојки Outerwear Крзно Маскирани Јакни За Зима И Топло Outerwear Деца Блузи
Детали За Производот :
Пакет : 1 x Јакна
Сезона : Зима
Боја : Црвена, Црна
Возраст : 12 M 18 МИЛИОНИ 24 M 2 3 4 5 6 7 8 Години Девојки и Момчиња (унисекс)
Соодветна Температура : -5 До 5 Степен Centigrade
Големина 12 M (80 )се за 65-75см висина
Големина 18 МИЛИОНИ (90 )се за 75-85cm висина
Големина 24 M & 2 T (100) се за 85-95cm висина
Големина на 3 и 4 (110 )на 95-105cm висина
Големина на 5 и 6 (120 )се за 105-115cm висина
Големина на 7 и 8 (130) се за 115-125cm висина
За Услугата
Како да сум во Кина, вашата земја и рудникот се џет заостануваат. Ако не можам да ти одговорам веднаш, ве молиме пратете ми порака. Јас ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ќе го видите тоа. Во мојот неработни денови, можете да поставите вашата цел директно и да се направи белешка во ред со вашите барања, или можете да испратите порака до мене од страна на Центарот, јас ќе ви одговори што е можно поскоро.
За Фотографии
Сите овие слики се направени врз основа на реални производи. Бојата разликата е неизбежна, бидејќи на различни светлина и снимање на животната средина. Почитувани пријатели, ве молиме да бидат предмет на вистински производ кога ќе ја добие. Ако сте строги со нашите производи' боја, ве молиме размислете два пати пред да нарачате во нашата продавница, ви благодариме за вашето разбирање и соработка!
За Плаќање
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
За добивање
1.Прво, би сакал да констатирам дека јас не може да го контролира испораката брзина направи ветување за датум на испорака. Времето во вашиот цел е проценета време на испорака, а не реално време на испорака. Но јас ви ветувам дека ќе брод од вашиот производ што е можно поскоро по вашата исплата поминува безбедносната проверка на Aliexpress.
2.Сите наши производи се под оди на двојна проверка, ве молиме осигурете се дека пакетот е во добра состојба, пред да потпише за тоа.
За повратни информации
Ако сте незадоволни со облека кога ќе се добие тоа, ве молиме контактирајте ме пред да го оставите лош повратни информации, јас ќе се обиде да ги реши проблемите и да ви даде пријатен шопинг искуство.
modname=products&cols=4&colspace=10&rowspace=10&show Name=false&show Price=false modname=products&cols=4&colspace=10&rowspace=10&show Name=false&show Price=false modname=простор&висина=30 modname=ckeditor

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
OKOUFEN
Тежина:
1.0
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Ткаенина Тип:
Волнени
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Маскирани
Одредување На Содржина:
0%
Пополнување:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
17916
Декорација:
голема крзно јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Пол:
Бебе Деца Јакни За Девојки И Момчиња Зимски Палта Бренд За Облека На Децата Блузи
Должина:
Long Sleeve Fur Hooded Jackets Big Fur Collar Parkas Coats
боја:
Црвено Црн Памук-поместена Parkas 2017 Зима Години Snowsuits
Соодветна возраст:
12M 18 МИЛИОНИ 24M 2 3 4 5 67 8 Години Девојки и Момчиња Зимски Јакни
Погоден Сезона:
Зимски Јакни 2017 Студентите Топло Outerwear Бренд Бебе Облека
Погодна прилика:
Одмор На Училиште Облека Доенчиња Јакни Топло Години Parkas
Материјал:
Памук Крзно Јака Јакни За Студентски Училиште Outwear Зима Девојки Блузи
Стил:
Моден Деца Облека Писма Јакни Цртан Филм Кратки Јакни
Декорација:
Училишна Облека Патент Деца Ровот бебе Windcoats Повик Облека
Продавница тип:
Сè за деца Облека И Додатоци 2017 Деца Работи
R

Додатоци на производи