.

.

Квалитетот воена Маскирни панталони комбинезони машки војска секојдневен товар панталони тактички борба против панталони плус големина

Квалитетот воена Маскирни панталони комбинезони машки војска секојдневен товар панталони тактички борба против

DEN 1292.00
DEN 1435.20
-10 %
Од стока


Отворено квалитет воена Маскирни панталони комбинезони машки војска секојдневен товар панталони тактички борба против панталони плус големина
Боја : Каки Кавер -, Кавер-Сива, Армијата Gree Кавер -
Материјал : 100% памук
Стил : Случајни, Мода, Baggy, Лабава
Големина : ве Молиме бидете сигурни дека ќе имаат селектирани следниве табелата пред купување : (ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение) НАПОМЕНА : да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Внимание : 1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
Detaisl Шоу
Известување
Секој проблем може да се реши со нашата целосна комуникација .Ве молиме контактирајте со нас прво пред да се брза да се отвори расправа, или да ни оставите negtive повратни информации. Ве молиме негува нашиот напор .Ние ќе направиме подобро со вашиот вид совет.
Плаќање
1.Уплатата се очекува да бидат примени во рок од 3 дена .
2.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање ,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на Western Union.
3.Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас или reviem центар за помош за плаќање ако имате било какви прашања.
Превозот
1.Повеќето од парцела со бесплатен превозот се испраќа од страна на Кина Пост Воздух Mail ( секогаш имаат 25-40 дена или повеќе за да се дојде поголемиот број на земји).
2.Ако ви треба производи итно ,ве молиме изберете EMS, DHL,или на други начини и да плаќаат за превозот цена.
на следење на информации во врска со пратката можеби треба 5-10 дена да се прикажани на веб-сајтот, ве молиме да имаат повеќе трпение ,ако се грижите за вашиот објект, pls контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Ве молиме запомнете : било какви проблеми контактирајте со нас ,ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга .Однапред ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Политика на враќање
1.Ако сакате да се вратите или размена на објектите што сте ги примиле ,можете да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
2.Предмети вратени треба да се чуваат во нивниот orginal статус. (На превозот и ракувањето со полнење не се враќа, мажите направени дефекти не се gurantee, како што се скршени, рбет и така натаму.)

R

Додатоци на производи