.

.

ZOCAI ѓердан Вистински 11.0 Каратно Розово Кварц Pendanti 18K Розово Злато (AU750) + 925 Сребрен Синџир D02976

ZOCAI ѓердан Вистински 11.0 Каратно Розово Кварц Pendanti 18K Розово Злато (AU750) + 925 Сребрен Синџир D02976

DEN 16339.00
DEN 17759.52
-8 %
Од стока


Бренд Име : ZOCAI
Модел Бр. : D02976
Метал Тип : Цврсти 18 K злато / Печат
бело злато / роуз златен/ жолт злато достапни
Објектот тежина : Околу. 2.9 g
Сертификат : GIC (основен) или NGTC
Ако сакате ГИА сертификат, ве молиме контактирајте со нас.
=================================
Главниот камен тип : 100% Реално се Зголеми Кварц
(Гаранција Вистински 3 X за враќање на пари)
Главниот камен тежина : 11.0 КТ
Главниот камен парчиња : 1 КОМПЈУТЕР
Главниот камен боја : Розева
Главниот камен намалување на : Пад

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Роуз Кварц
Број На Модел На:
D02976
Метали Тип:
Роуз Злато
Certificate Type:
GIC
Бренд Име:
ZOCAI
Обликотшема:
Капка Вода
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Pendant Големина:
1.2*2.0 CM
Метал Печат:
18k
Главниот Камен На Тежина:
11.0 КТ
Стил:
Романтични
R

Додатоци на производи