.

.

9pcs/set Природни Мелени Падна Камен Мини Шишиња Занаети Поени Монистра Реики Чакра Исцелување Фонтана Дом Градина Минерални Оркестарот

9pcs/set Природни Мелени Падна Камен Мини Шишиња Занаети Поени Монистра Реики Чакра Исцелување Фонтана Дом

DEN 472.00
DEN 575.52
-18 %
Од стока


3501807095534636 YWG Продавница Повеќето Избор US $ 8.29 /парче US $ 10.69 /парче US $ 8.99 /парче US $ 8.26 /парче US $ 8.68 /парче US $ 7.99 /парче US $ 11.59 /парче US $ 7.88 /парче SKU CTP016 Големина : прибл 21 X21x30mm (0.85"x0.85"1.2") Тежина : околу 15g/pc Материјал : Роза кварц , Кристал , Црвена aventurine , тиркизна, smoky кварц, снегулка, breciated од јаспис, fluorite Тип : Падна камен Боја : Црвена Зелена Purpel Розова Сина Мешани Количина : 135 G/ Многу Пакет : со слободни сомот торбичка Слика е зголемена за да се покаже повеќе детали, ве молиме проверете описи за вистинската големина пред наддавање, ви благодариме! Сликата е само за референца, ќе се слични кристал, бидејќи од природен камен.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Никој
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Бренд Име:
YWG Камен
Број На Модел На:
CXYP001
Објектот Тежина:
135G
Објектот Висина:
30mm
Главниот Камен:
Кварц
Тип На Објект:
Кршен Камен
боја:
Црвена Зелена Purpel Розова Сина Мешани
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Asseoted ,кристал, fluorite ,тиркизна , smoky кварц
снегулка:
Yes
Роуз Кварц:
Yes
Breciated Џаспер:
Yes
Црвено aventurine:
Yes
Употреба:
Дома Декор
R

Додатоци на производи