.

.

2018 Тибет Dzi Нараквица со lapis lazuli Монистра 9 Очи и 3 очи Dzi Монистра Камен Одличен Квалитет Донесе Среќа Камења Слободен Брод

2018 Тибет Dzi Нараквица со lapis lazuli Монистра 9 Очи и 3 очи Dzi Монистра Камен Одличен Квалитет Донесе

DEN 677.00
DEN 720.00
-6 %
Од стока


2018 Тибет Dzi Нараквица со lapis lazuli Монистра 9 Очи и 3 очи Dzi Монистра Камен Одличен Квалитет Донесе Среќа Камења Слободен Брод
Потеклото на Место : Тибет
Материјали : Физички lapis lazuli ,9 Очи и 3 очи Dzi Монистра
ЗА НАС
Ние сме накит веледрогерија, на Кина, ние имаме свои фабрика и продавници. Нашите клиенти се од целиот свет. Па ние дизајн на стоки во согласност со клиенти барања и вкус. Нашите главни производи се килибар материјални производи, а исто така ние се дистрибуираат накит, ѓердани pendant ѓердан, нараквица, eardrop, earring, прстен, нараквица на различни накит, рачни синџир. Материјал : позлатени, Silvering, човекот-направени од дијаманти jadeite, жад, корали, тиркизна, бисер, кои сите се со парична Казна квалитет и прифатлива цена . Добредојдовте на големо на консултации! Можете да избор различни бои и стил
При купување предмети, ве молиме да се свесни дека индивидуалните модели може да се разликува малку .Се сеќавам ние се занимаваат со природен објект,и природата нè прави сите различни.
ПРЕВОЗОТ
1-Сите нарачки се испраќаат во рок од 2~5 дена.
2-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS, UPS-от, Кина Пост или Хонг Конг Пост.
3-Ние ќе ја испрати на вашата регистрирана адреса која се покажува во alibaba.com
4-Ние ќе го испрати како "подарок", и ние не сноси никаква царина или данок.
5-Бесплатен превозот ќе се користи во Кина пост; тоа трае 15~25 работни дена за испорака.
Можете да нарачате еден повеќе предмети од нас, и бара од нас да ги спои транспорт , Сигурно ќе се спасат многу трошоци. Јас секогаш вклучуваат малку подарок за среќа во вашиот пакет бесплатно
ПРОИЗВОДИ
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе работиме со вас, додека не се задоволни.
Попуст :
Микс Цел Добредојдени! OEM Цел Добредојдени!
Можете да се меша било предмети од мојата продавница заедно, може да одлучи секоја количина за секој објект. Голем попуст за големи промет на големо со цел!!
ПЛАЌАЊЕ
Visa, Mastercard, Moneybookers, T/T
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
- Може да побарате враќање на пари или размена, ако ние :
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние не ќе рефундирање на бродот трошоци.
4-Ако барањето за враќање на стоката ,испорака задолжен ќе биде на вашите сметки ,
ние не сноси превозот надомест.
ПОВРАТНИ информации
Вашето задоволство е наша извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите купувачи кога цел заврши, па ве молиме да ни остави позитивен фидбек премногу ако ви се допаѓа нашите производи , тоа значи важна за нас. Ако имате било каков проблем со производи, ве молиме контактирајте со нас, ајде да се реши проблемот заедно љубезно. Негативен feed врати не може да го реши сите проблеми. Ние сме искрени продавачот, ве молиме дозволете ни да се почитуваат едни со други.
Се надевам дека ќе имаат пријатно купување!
Ви благодарам многу!

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
9769987
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Метали Тип:
Никој
Главниот Камен:
Ахат
Бренд Име:
Arsun Накит
Објектот Тежина:
8g
Certificate Type:
NGDTC
Објектот Висина:
12mm
Материјали:
природни ахат
Оригиналното Место:
Тибет
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Продажба:
Моден
Пакет:
Поединечно завиткани
Место на Потекло:
Тибет
камен тип:
Ахат
Должина:
22cm
R

Додатоци на производи