.

.

6mm 8мм АА Одделение Круг Природни Кафеава Аква Nueva Ахат Монистра DIY Лабава Монистра За Накит Одлуки Влакно 15 Инчен Бесплатен Превозот

6mm 8мм АА Одделение Круг Природни Кафеава Аква Nueva Ахат Монистра DIY Лабава Монистра За Накит Одлуки Влакно

DEN 535.00
DEN 704.16
-24 %
Од стока


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Тежина:
30-50g
Број На Модел На:
G17167
Главниот Камен:
Ахат
Бренд Име:
гем-внатре greate свој моден
Објектот Висина:
6mm 8mm
Метали Тип:
Никој
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
се направени од:
Ахат
Обликот:
Круг
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm 8mm
R

Додатоци на производи