.

.

ДВОЕН-Р Гроздобер Создадени Sapphire Приврзоци Вистински 925 Sterling Silver Срцето Pendant ѓердани скапоцен камен парична Казна Бренд за Накит

ДВОЕН-Р Гроздобер Создадени Sapphire Приврзоци Вистински 925 Sterling Silver Срцето Pendant ѓердани скапоцен

DEN 734.00
DEN 1439.52
-49 %
Од стока


Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Класичен
Сертификат Број:
-
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Срцето
Приврзоци Тип:
Solitaire
Pendant Големина:
mm
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Број На Модел На:
CAP04024SB-1
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Тип На Објект:
Вистински 925 Сребрени Приврзоци
Метал Тип:
вистински 925 sterling silver
Материјал:
-
Пакување:
Подарок кутија + подарок торба +GIC Сертификат
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
кориснички:
Прифати Личен кориснички
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy/партија
Примена:
Женски / Жени / Девојки / Жени
Прослават:
Денот на вљубените / Роденден / Благодарноста / Фестивал
R

Додатоци на производи