.

.

слатководни бисер барок розова црвено уникатен 12-28mm ѓердан 50inch трговија на големо и монистра FPPJ

слатководни бисер барок розова црвено уникатен 12-28mm ѓердан 50inch трговија на големо и монистра FPPJ

DEN 720.00
Од стока


метал : слатководни бисер барок уникатна
облик : biwa
боја : розова боја црвена
големина : 12-28mm
должина 50"
јас може да се направи друга боја бисер ѓердани ,ако ви се допаѓа ви благодариме

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Обликотшема:
Круг
Главниот Камен:
бисер
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
FPPJ
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Стил:
Канцеларија/кариера
R

Додатоци на производи