.

.

Sinya Елени Брошеви Природните слатководни бисери brooch за жените Градина во чист бакар со злато, обложено Божиќ 2018 нова година подароци

Sinya Елени Брошеви Природните слатководни бисери brooch за жените Градина во чист бакар со злато, обложено

DEN 916.00
DEN 1728.00
-47 %
Од стока


Sinya Елени Брошеви Природните слатководни бисери brooch за жените Градина во чист бакар со злато, обложено Божиќ 2018 Нови пристигнување на Нови години, & Божиќ подарок Промоција продажба Топло!!!
Supernova продажба Природните слатководни бисери брошеви за жени
Мојот бисер продавница за накит ветување :
100% вистински freshwatere бисер , со Висок квалитет бисер висока luser
нема лош квалитет бисер ,со висок квалитет само
површината се чисти amost нема недостаток само (не поевтини со недостаток бисери )
висок сјај ,висок квалитет на само . (без униние сјај бисер во мојата продавница)
висок квалитет на затворач 100% чист бакар со одлична злато platting 100% алергија слободни .
кредитна продавница, Автентични загарантирана , плати цената тројно назад ако добиете лажен накит од мојата продавница
ГАРАНТИРА ВИСТИНСКА 3x ПАРИТЕ НАЗАД
Слободен испорака на сите ширум светот !!!!!
Спецификација:
Модел : NK0910 RD45 MLB
Детали за Brooch :
Материјал:чист бакар со злато, обложено
Главната камења:26pcs Кубни циркон висок сјај
Бисер форма:леб бисери
Бисер Дијаметар:5-6mm и 8-9mm
бисер количество:8pcs
brooch тежина:за 15g
бојата на бисер
рака бере природни бели бисери 100% природни и висок сјај
пакување и испорака
Пакет : Одлична накит поставите подарок кутија
Испорака детална : брод во 48hours по aliexpress потврди плаќање
квалитетот на производот guarantty
Мојата продавница платени 30000$ да aliexpress да бидете сигурни дека она што ние го продаде се 100% исто како што ние пишуваме тука ,ако почитувани можете да добиете на стоки од мојата продавница не се материјал ние ќе ви покаже може да побара тројно цена сте платиле
ако САКАТЕ ЦЕЛ SET AS СЛЕДНИВЕ PHOTOES,PLS КЛИКНЕТЕ на НЕА :
Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете Цена за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме.
2606529752603602 Ѓердан US $ 18.06 /парче US $ 18.78 /парче US $ 49.00 /пар US $ 35.60 /парче US $ 43.86 /парче US $ 139.98 /парче US $ 280.00 /парче US $ 109.00 /set US $ 20.98 /парче US $ 33.07 /парче US $ 28.60 /парче US $ 29.00 /парче
2606529752604824 earring US $ 5.98 /пар US $ 51.88 /пар US $ 38.70 /пар US $ 12.28 /парче US $ 28.79 /пар US $ 5.98 /пар US $ 15.98 /парче US $ 15.68 /парче US $ 56.80 /пар US $ 34.20 /пар US $ 52.50 /пар US $ 39.77 /пар US $ 27.72 /пар US $ 51.22 /пар US $ 6.36 /пар US $ 48.20 /пар US $ 38.00 /пар US $ 39.80 /пар US $ 31.80 /пар американски долари 19.24 /пар

Гем Боја:
природни бели бисери
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
MDeerB-001
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Сертификат Број:
ZJ17090004461
Certificate Type:
Gem Оценување Центарот на Пекинг Универзитетот
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
Sinya
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Големина На Бисер:
9-10мм
Точка име :
Sinya Природните слатководни бисери brooch накит сет
бисер одделение:
AAAA Слатководни бисери висок сјај
бисер дијаметар:
5-6mm и 8-9mm
бисер боја:
природни бели бисери
Брошеви метални материјали:
чист бакар со злато, обложено
брошеви големина :
40*50mm
Брошеви тежина:
за 15gram
дизајн:
Milu Елени Божиќ Елени дизајн
Главната Камења:
26pcs голема страст кубни циркони
Пакет:
Одлична накит за подарок кутија
R

Додатоци на производи