.

.

природни џаспер pendant 925 Sterling silver Природни зелени jade Pendant тренди Ѓердан Домот Вредни Кинески јазол накит

природни џаспер pendant 925 Sterling silver Природни зелени jade Pendant тренди Ѓердан Домот Вредни Кинески

DEN 3386.00
DEN 3984.00
-15 %
Од стока


природни џаспер pendant 925 Sterling silver Природни зелени jade Pendant тренди Ѓердан Домот Вредни Кинески јазол накит
Природни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката. Се надевам дека ќе можат да го разберат нас добро,ви благодарам!
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $83 е цената на еден Pendant.
(2) на Овој ѓердан има Platinum позлатен и роуз злато позлатен два стилови, ве молиме да ни кажете на кој стил ви се допаѓа.
Инаку ние ќе ја испрати на Платина позлатен боја стандардно.
Главната скапоцен камен : natura l џаспер, камен Големина : 16p3* 3мм,
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ние ќе ви даде 925 сребрен ѓердан како подарок за да одговара на pendant.
Постојат 40cm и 45см на должината, ве молиме да ни кажете кои должина ви се допаѓа.
Инаку ние ќе default за да ја испратите 45см должина.
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
SC
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
џаспер
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Број На Модел На:
dzj1229
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
боја:
Зелена
Главната Скапоцен Камен:
Природни Џаспер
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна Камен:
цирконот
R

Додатоци на производи