.

.

Трговија на големо со Висок Квалитет Вистински Перу Сина Amazonite Круг Лабава Камен Монистра 4-18mm Накит DIY Ѓердани или Белегзии 15 03662

Трговија на големо со Висок Квалитет Вистински Перу Сина Amazonite Круг Лабава Камен Монистра 4-18mm Накит

DEN 1392.00
Од стока


N atural Перу Сина Amazonite Круг Лабава Мушка s
Камен :
Перу Сина Amazonite Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 4,6,8,10,12,14,16 mm Должина(Инчи) : 15" Подобрување на : Не Зголемена Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 90,65,50,40,32,28,25 SN : 03662 PAZR391060
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи ова прашање во за вас во е-мејл адреса се наведени овде
Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот. (14 дена по добивањето на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа.

R

Додатоци на производи