.

.

JewelryPalace Мажите Плоштад 2.2 кт Вистински Smoky Кварц Свадба Прстен Вистински 925 Sterling Silver Нова Мода парична Казна Накит

JewelryPalace Мажите Плоштад 2.2 кт Вистински Smoky Кварц Свадба Прстен Вистински 925 Sterling Silver Нова

DEN 480.00
DEN 799.20
-40 %
Од стока


Подемот и сјај! Добиете вашиот ден започна на светла забелешка со овој фунта сребрен прстен.

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JewelryPalace
Главниот Камен:
Smoky Кварц
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Повод:
Свадба
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Заклучување
Број На Модел На:
[email protected]#a01
is_customized:
Yes
Метал Печат:
s925
Метали Тип:
Сребро.
Гем Боја:
Лимон Smoky
Одговара Сезона:
сите годината
Обликотшема:
Плоштад
Пол:
мажите , момчето
Стил:
Романтични
Пакет:
Меур плик
превозот:
Бесплатен превозот
R

Додатоци на производи