.

.

Попуст на Големо Природни Сина Amazonite Круг Лабава Камен Мали Монистра 3мм 4mm 6mm Накит DIY Ѓердани или Белегзии 15 03596

Попуст на Големо Природни Сина Amazonite Круг Лабава Камен Мали Монистра 3мм 4mm 6mm Накит DIY Ѓердани или

DEN 191.00
DEN 191.04
-0 %
Од стока


N atural Amazonite Круг Лабава Мушка s
Камен :
Amazonite Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 3мм, 4mm, 6mm Должина(Инчи) : 15" Подобрување на : Не Зголемена Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 120, 100, 65 SN :
03596 AZRB100303
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи ова прашање во за вас во е-мејл адреса се наведени овде
Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот. (14 дена по добивањето на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа.

R

Додатоци на производи