.

.

925 Sterling Silver Геометриски Shinning Африкански ААА Кристал Плоштадот Капка Дизајн Pendant Ѓердани Обетки Накит Сет

925 Sterling Silver Геометриски Shinning Африкански ААА Кристал Плоштадот Капка Дизајн Pendant Ѓердани Обетки

DEN 328.00
DEN 576.00
-43 %
Од стока


JEXXI 925 Sterling Silver Геометриски Shinning Африкански ААА Кристал Плоштадот Капка Дизајн Pendant Ѓердани Обетки Накит Поставите Bijoux
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и кристално
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

R

Додатоци на производи