.

.

Електронски флеш аларм ѕвончето звук и светло за аларм на ѕвонење 12V

Електронски флеш аларм ѕвончето звук и светло за аларм на ѕвонење 12V

DEN 653.00
DEN 768.00
-15 %
Од стока


Електронски флеш алармот
Ѕвончето звук и светло за аларм
12 V тон на ѕвонење за аларм
Коишто се слушаат форма Звук-Правење на Тип на Алармот алармот тон на ѕвонење за Аларм алармот на ѕвонење Оценет напон Оценет Volt (v. Dc) СТРУЈА; 12 V DC : 24 V Оперативен напон Оперативни volt.Опсег (v. Dc) СТРУЈА; 6 ~ 15 V DC : 6-26 V Номинална Струја Номинална Струја (м-р.макс) 50m A 50m A Звучен притисок Звучен притисок Leved (велика британија/10cm) 100db 105db Аудио Resonant Frequeney (Hz) 2000 500 Губење тежина (g) 36 Оперативни температури Оперативни Temp () -20 До +80
имаме големи стока ,па не можат да испратите еден по еден ,па ако имате некои други треба ,исто така, може да се е-пошта до нас .ние може да ви помогне да се погледне за речиси сите стоки во кина .
ако купувате голема количина ,ве молиме да ни испратите e-mail ,ние ќе ви ги даде голем попуст !!!!
Плаќање Информации :
Ние прифаќаме Зачувам преведување и Western Union ако деловите се наплатува царинскиот dutywe не е одговорен за било какви обичаи.
Превозот Информации :
Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-7business дена по исплата е расчисти
Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната,Објекти брод од Кина и тоа трае 7-10working дена (2-3weeksto се примаат за повеќето област )
Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (недели)ве молиме да контактирате со нас за да го испита случајот.(Бразил Италија 5~7weeks,русија скоро 60-80days.)
Feekback :
Имаме за цел да се постигне ѕвезди оценка за секој transactionplease Без избрзани негативни повратните информации!!!.Ако имате било issuesplease контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.ние ќе ви одговори e-mail во 2hours
Ако не сте 100satisfiedplease не остави неутрален или негативен фидбек или ниска 1-2 DSR пред да ни се обратите за помош
Исто така, ве молиме забележете дека поради неодамнешните Воздух Товар Безбедност Alertsthere може да биде одложувања целосно надвор од нашата контрола

R

Додатоци на производи