.

.

Снабдување моделот arima (p 12V 24V сирената оган ѕвончето звуци STD-4218

Снабдување моделот arima (p 12V 24V сирената оган ѕвончето звуци STD-4218

DEN 857.00
DEN 1008.00
-15 %
Од стока


Вистински Снабдување моделот arima (p 12 V 24 V сирената оган ѕвончето звук музика STD-4218
ЗАЧЕСТЕНОСТ ОДГОВОР
СПЕЦИФИКАЦИИ Тип на Единица STD-4218 Оценет Напон (Квадратен Бран) V 12 Оперативен Напон V 3-15 * Номинална Струја (МАКС) ма 9 * Мин Звучниот Излез на 10 cm d B 90 * Resonant Фреквенција Hz 2900 500 Оперативни Температура -20 До +60 Складирање Температура -30 До +70 Домување Материјал, ABS Тежина g 15
имаме големи стока ,па не можат да испратите еден по еден ,па ако имате некои други треба ,исто така, може да се е-пошта до нас .ние може да ви помогне да се погледне за речиси сите стоки во кина .
ако купувате голема количина ,ве молиме да ни испратите e-mail ,ние ќе ви ги даде голем попуст !!!!
Плаќање Информации :
Ние прифаќаме Зачувам преведување и Western Union ако деловите се наплатува царинскиот dutywe не е одговорен за било какви обичаи.
Превозот Информации :
Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-7business дена по исплата е расчисти
Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната,Објекти брод од Кина и тоа трае 7-10working дена (2-3weeksto се примаат за повеќето област )
Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (недели)ве молиме да контактирате со нас за да го испита случајот.(Бразил Италија 5~7weeks,русија скоро 60-80days.)
Feekback :
Имаме за цел да се постигне ѕвезди оценка за секој transactionplease Без избрзани негативни повратните информации!!!.Ако имате било issuesplease контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.ние ќе ви одговори e-mail во 2hours
Ако не сте 100satisfiedplease не остави неутрален или негативен фидбек или ниска 1-2 DSR пред да ни се обратите за помош
Исто така, ве молиме забележете дека поради неодамнешните Воздух Товар Безбедност Alertsthere може да биде одложувања целосно надвор од нашата контрола

R

Додатоци на производи