.

.

5PCS x 38MM Ултразвучно говорникот вода доказ висок квалитет dimention 38mm QQ ~ 88 бесплатен превозот

5PCS x 38MM Ултразвучно говорникот вода доказ висок квалитет dimention 38mm QQ ~ 88 бесплатен превозот

DEN 326.00
DEN 384.00
-15 %
Од стока


Ултразвучно Испитување На Говорникот
1. Дијаметар : 38mm;
2. Фреквенција : 25-60 KHz;
3. Номинална Чувствителност : мин.100d B;
4. Номинална Бучава Моќ : 5.5 V;
5. Номинална Долг Макс. Моќност : 30 V;
6. Температурата на работа : -10c~+60c;
7. Температура на чување : -20c~+70c;
Пакет :
15pcs x Ултразвучно говорникот

R

Додатоци на производи