.

.

Топла продаде 15CM високи потпетици со секси патент кожа еластична чизми омраза небото-високи потпетици ноќен клуб танцување чевли

Топла продаде 15CM високи потпетици со секси патент кожа еластична чизми омраза небото-високи потпетици ноќен

DEN 3888.00
Од стока


Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Бренд Име:
YIZHOULI
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Outsole Материјал:
Пластични
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Танц Чевли Тип:
Карактер чевли
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
C-130
Затворање Тип:
Чипка-Up
Декорација:
Тока
Обвивка Материјал:
PU
Со висок :
15cm
Платформа:
5cm
R

Додатоци на производи