.

.

мастило рефил кит компатибилен за HP DeskJet GT5810 GT5820 GT серија печатач GT51 црн пигмент GT52 боја боја мастило 4pcs/set

мастило рефил кит компатибилен за HP DeskJet GT5810 GT5820 GT серија печатач GT51 црн пигмент GT52 боја боја

DEN 700.80
Од стока

мастило рефил кит компатибилен за HP Desk Jet GT5810 GT5820 мастило комплет печатач GT51 црн пигмент GT52 боја боја мастило 4pcs/set
Функција : Компатибилни,Б.К.-ПИГМЕНТ C/M/Y : боја мастило Производи No : 90ml GT51 BK пигмент, GT52 C/M/Y 70ml боја Боја : Црна/Синозелена/Магента/Жолта Погоден за : GT5810/5820 Мастило Волумен : Б.К.-90ml, C/M/Y-70ml Пакување : неутрален пакување за Продажба Област : Русија Европа,Северна Америка
Австралија,Кина,Јапонија,Азија,Јужна Америка,Африка
1 сет на мастило вклучуваат подолу :
Црна 1pcs
Синозелена 1pcs
Магента 1pcs
Жолта 1pcs
Q1. Она што во врска со вашиот квалитет?
A : ХЛ ТЕХНОЛОГИЈА (ZHUHAI) CO.,LTD произведува и продава врвен квалитет на нашите
клиенти, да се направи нашите производи ги исполнуваат или надминуваат квалитетот на Оригиналниот Тонер Кертриџ. За
сите на нашите производи, ние гарантираме дека нашите неисправни го оценувате на црно е во рок од 1%; рок од 1,5%
за бојата и голем капацитет тонер кертриџ. Мали судењето цел за тестирање на квалитетот на
добредојдовте.
Q2. Што треба да направам кога производи имаат проблеми?
A : ХЛ ТЕХНОЛОГИЈА (ZHUHAI) CO.,LTD е responsiable за сите тонер cartrige ние се продаваат,
ние треба на нашите клиенти assit да ни обезбеди детални informaiton за проверка на причината,
и се уверам 1 : 1 да се врати назад или да се вратат ако квалитетот проблемот е предизвикан и потврдено од страна на нашите
процесот на производство или несоодветни за пакување.
Q3 : Се компатибилни тонер касети за инфериорни во однос на оригиналните (ОЕМ) кертриџ?
A : ХЛ тонер касети се сите во строга контрола на квалитетот на процесот и целосно тестирани пред пакување.
И нашите патрони кои се во иста или надмине оригинален квалитет. Сега нашата тонер касети
се во и изведба во повеќе од 70 земји и доби Европската владата преку нашата цел
продажни агенти.
Q4 : Какви се вашите ласерски тонер кертриџ стандарди за квалитет?
A : ХЛ ТЕХНОЛОГИЈА (ZHUHAI) CO.,LTD користи фабричките спецификации, како нашиот репер
за да ги испечатите стандарди за квалитет. И одличен стандард вклучуваат ISO14001, ISO9001, ISO19752,
Ro Hs, CE, STMC.

Тип:
мастило рефил кит
Бренд Име:
HLPRINT
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
GT51 GT52 GT5810 GT5820
тип на мастило:
GT51 пигмент мастило , GT52C/M/Y
боја:
црна цијан магента жолта
употреба на печатач:
DeskJet GT5810/5820
мастило vomule:
GT51 пигмент мастило 90ml GT52 C/M/Y
R

Додатоци на производи