.

.

1pk Компатибилен hp953 F6U16AE Синозелена Мастило Кертриџ За HP Officejet Pro 7740 8210 8218 8710 8715 8718 8719 8720 8725 8728 8730

1pk Компатибилен hp953 F6U16AE Синозелена Мастило Кертриџ За HP Officejet Pro 7740 8210 8218 8710 8715 8718

DEN 742.00
DEN 806.40
-8 %
Од стока


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
hp 953 XL
Синозелена
1
50мл
Компатибилен HP 953 XL мастило касети
За печатач модел За hp photosmart про 7740 За hp photosmart про 8210 За hp photosmart про 8218 За hp photosmart про 8710 За hp photosmart про 8715 За hp photosmart про 8718 За hp photosmart про 8719 За hp photosmart про 8720 За hp photosmart про 8725 За hp photosmart про 8728 За hp photosmart про 8730 За hp photosmart про 8740
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C
Број На Модел На:
F6U16AE Синозелена Мастило Кертриџ
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Модел На Печатач:
За photosmart про 7740
За hp photosmart про 8210:
За hp photosmart про 8218
За hp photosmart про 8710:
За hp photosmart про 8715
За hp photosmart про 8718:
За hp photosmart про 8719
За hp photosmart про 8720:
За hp photosmart про 8725
За hp photosmart про 8728:
За hp photosmart про 8730
За hp photosmart про 8740:
Компатибилен hp953xl
MPN:
F6U16AE
R

Додатоци на производи