.

.

952 953 954 955 956 500ml/PC Висок Квалитет Масовно Печатење со Мастило За HP Officejet 8730 8740 8735 8715 8720 8725 Мастило Касети

952 953 954 955 956 500ml/PC Висок Квалитет Масовно Печатење со Мастило За HP Officejet 8730 8740 8735 8715

DEN 1728.00
Од стока


Добредојдовте на нашиот магазин,Имаат ncie ден
952 953 954 955 956 4 PC/Многу Висок Квалитет најголемиот Дел Печатач Боја Мастило За HP Officejet 8730 8740 8735 8715 8720 8725 Мастило Касети
Опис
Кертриџ модел
За HP 952 953 954 955 956 XL
Име На Производ
За HP Боја на мастило
Боја
4 Бои ( Б.К / C / M / Y )
Користат за
Injetk Принтер ink Тип Боја Мастило Пакување 500ml / PC Сертификат ISO9001&14001 / SGS / MSDS / DGM
Б.К X 100 ML , C 100 ML , M X 100 ML , Y X 100 ML
Бидете внимателни
Затворен да се погледне надолу, освен ако не сте подготвени да се купи висок
Потсетување :
1. Ако мислите дека не сте подготвени да купите овој производ сега,
можете да ги додадете во количката или омилени
2. која ќе биде полесно за вас да се најде овој производ во време
кога ви треба.
3. Можете да alsocollectour продавница, па кога постои нов производ
или какви било попусти, можете да го знаат тоа веднаш.
4.Можете да одат до продавница насловна страница за да дознаете повеќе за
слични производи, ви благодарам.
5.
За цел
Изберете ја вашата интересна предмети,и го стави на ред
ако имате било какви прашања,ве молиме запомнете контакт со нашите продажни онлајн,или оставете порака.
За Плати
Т/T Зачувам Western union Paypal Кредитна картичка ВИЗА
Зачувам вклучуваат многу начин на плаќање за вас да изберете.
За Достава
Бесплатен превозот на нашата веб страница се кина пост.
Можете да изберете побрзо курир како DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,ARAMEX итн.
Можете да побарате од нас брод вашата агент во Кина
Можете исто така да ред други печатач потрошен материјал од нас :
Компатибилен со мастило кертриџ
Refillable мастило касети
Ciss систем
ЛАК чипови / чип resetter/ чип декодер
Глава за печатење / мастило амортизерите / мастило пумпа / мајка одбор
Боја на мастило / Боја / Сублимација мастило / Текстилни бои / Еко-солвентни мастила
Функција
1> Заштеда на пари.
2> Компатибилен gurantee.
3> Средина пријателски.
4> Брз испорака.
5> Конкурентни цени.
6> Pre-тест пред пратката.
7> Со добри по-продажба на услуги.
8> Со техника поддршка.
9> Со потребните прирачник или инструкции.
10> Многу извоз и услуги искуство.
Превозот начин
Време На Испорака
Кина/HK пост
15-60 Woking Дена
DHL/Федекс/UPS/ТНТ
3-8 Дена Woking
EMS
8-25 Woking Дена
Aramex
8-20 Дена Woking
Epacked/ E-EMS
20-25 Дена Woking
Бразил Пост
30-80 работни Дена
Ако не сте го најдете вашиот интересни предмети,не грижете се,Контактирајте со нас
На Вниманието На : Елена
Нашата Продавница : cn1653202
Trademessager : cn1510784685

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Други,Y,K
Бренд Име:
boma.ltd
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
952 953 954 955 956
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Производот:
За HP Мастило
боја:
К C Y M
тип на мастило:
боја на мастило
јачина:
100ml/боја
Модел 1:
За HP 952 953 954 955 956 XL
Printer model 1:
За HP Officejet Pro 8730 8740 8735 8715 8720 8725 Печатач
Printer model 2:
За HP Officejet Pro 8718 8728 7740 8210 8260 8716 Печатач
Олово Време:
2-4 работни денови по плаќање
превозот:
Пост , DHL, Fedex
MOQ:
1 Многу (4 Парчиња)
R

Додатоци на производи