.

.

1PCS/многу CE396-60001 CE39660001 Печатач Formatter Главниот Мајка Главниот Одбор За Hp Laser Jet, ЗАБ M775DN М 775 DN Вистински

1PCS/многу CE396-60001 CE39660001 Печатач Formatter Главниот Мајка Главниот Одбор За Hp Laser Jet, ЗАБ M775DN

DEN 12864.00
Од стока

1 PCS/многу CE396-60001 CE39660001 Печатач Formatter Главниот Мајка Главниот Одбор За Hp Laser Jet, ЗАБ M775 DN М 775 DN Вистински
Бренд Име : За HP
Тип : Обновена 95% нови
Функција : Вистински
Дел numbe р : CE396-60001
Машина Модел За HP Laser Jet M775 DN
Пакет Содржина :
1 PCS x M 775 DN Formatter Мајка Главниот Одбор
Шопинг Водич
Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас.
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.
По-продажбата на услугата

Број На Модел На:
За HP ЗАБ M775DN
боја:
K
Бренд Име:
CNAPPRO
Тип:
Други
ОЕМ Кодот:
CE396-60001
Тип:
Обновена 95% нови
Функција:
вистински
Тежина:
About 1.5KG
се користи во:
За HP Laser Jet M775DN
регионот:
Свет-Широк
Количина:
1/многу
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
време на испорака:
2-5 работни дена по плаќање
R

Додатоци на производи