.

.

Бесплатен превозот компатибилен нови OPC тапан за Ricoh AF7500 AF8000 AF8001

Бесплатен превозот компатибилен нови OPC тапан за Ricoh AF7500 AF8000 AF8001

DEN 2976.00
Од стока


Компатибилен нови OPC тапан за Ricoh AF7500 AF8000 AF8001
Бесплатен превозот од Хонгконг пост воздух mail
Превозот :
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата. Ако ние не сме во можност да го стори тоа, пораката ќе биде испратена до купувачот.
Ние ги користиме подолу превозот услуга. Ако една сакате да ја користите не е достапна кога ќе го поставите цел, pls контактирајте со нас.
Кина Пост воздухопловната : нормално ќе се 30-60 дена да испорача. Тоа се разликува за различни земји. Следење е достапна само за некои земји, ние ќе пораката што следење на сајт, ако тоа може да се проследи
Epacket : само може да биде предаден на сад. Нормално трае околу 10-15 дена да испорача. Може да се проследи на USPS веб-сајт
EMS : достапно само за некои земји. Нормално земе околу 10-15 дена. Може да се проследи во ЕМС веб-сајт
DHL/Федекс економија : нормално 7-10 дена работни дена. Може да се проследи на dhl или fedex веб-сајт
Fedex Експрес mai l : за да се САД и Канада 2-3 работни дена. Во Европа 3-5 дена. Во други земји, pls контактирајте со нас. Може да се проследи на fedex веб-сајт
Времето за испорака е наведено погоре е просечното време и понекогаш исклучок може да се случи поради различни причини – Царинска задоцнување, лошите временски услови, шпицот на сезоната. Pls контактирајте со нас е секоја помош е потребна.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние, исто така, прифаќа Paypal T/T, Western Union - pls контактирате со нас за да добиете детали ако сакате овие начини на плаќање.
Услови :
30 дена Гаранција. Купи со доверба.
Сите предмети се од 30 дена гаранција освен ако не е наведена во ставка опис. Купувачот може да го врати погрешни објект за замена или рефундирање
Ние обезбедуваме 30 дена гаранција за враќање на парите и купувачот може да се врати на неискористениот објект за наплата. Поштенски не се враќа.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди најдобрите производи и најдобра услуга. Во случај да има проблем со трансакцијата, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да се отвори случајот.
Меѓународни купувачи : увозни давачки, даноци и царински давачки што не се вклучени во точка цена или поштарина. Овие трошоци се купувачот одговорности. Pls проверете со вашата земја е Царинската испостава за да знаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред вас купи предмети.
Сериозни Купувачот Само. Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите горенаведените услови.

R

Додатоци на производи