.

.

Нови Оригинални Печати ја Главата Компатибилен За Fujitsu DPK350 360 500 600 750 760 770 850 860 1680 2080 750k 760E 770E глава за печатење

Нови Оригинални Печати ја Главата Компатибилен За Fujitsu DPK350 360 500 600 750 760 770 850 860 1680 2080

DEN 2256.00
Од стока


Нови Оригинални Печати ја Главата Компатибилен За Fujitsu DPK350 360 500 600 750 760 770 850 860 1680 2080 750k 760 E 770 E глава за печатење
пакување : Неутрален
Време на испорака :
во рок од 3 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

R

Додатоци на производи