.

.

За HP P1505 M1120 M1522 M1550 P1505N M1522N M1522F M1522NF M1120N M1120mfp Печатач OPC Тапан,За HP P M 1505 1522 1120 OPC Тапан

За HP P1505 M1120 M1522 M1550 P1505N M1522N M1522F M1522NF M1120N M1120mfp Печатач OPC Тапан,За HP P M 1505

DEN 1151.52
Од стока


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен OPC Тапан За HP CB435 A CB436 A Компатибилен OPC Тапан Направени Во Кина ,JSHJ , Долг Живот . 4500 страници За Употреба Во : HP Laserjet P1005 P1006 P1505 M1120 M1522 За HP P1505 M1120 M1522 M1550 P1505 N M1522 N M1522 F M1522 NF M1120 N M1120mfp Ласерски Печатач Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

R

Додатоци на производи