.

.

2 ПАРЧИЊА IR 5000 5020 6000 6020-упатство за fuser возење опрема компатибилна со IR5000 IR5020 IR6000 IR6020 22T/75T Копир spart делови

2 ПАРЧИЊА IR 5000 5020 6000 6020-упатство за fuser возење опрема компатибилна со IR5000 IR5020 IR6000 IR6020

DEN 633.00
DEN 744.00
-15 %
Од стока


предмет : fuser возење опрема 22 T/75 T
модел : IR5000
функција : компатибилен
ако прилагоди : да
ОЕМ дел БР. : FS7-0658-000
опис :
1.стокови : компатибилен со IR5000 IR5020 IR6000 IR6020
2.пакување : како клиент бара (оем или неутрален)
3.превозот : се Изразат начин,како што курирската служба DHL,UPS-от,EMS,FEDEX ќе биде достапен(должност на сопствени дозвола не е за нас)
4.испорака : рок 3-10 дена по вашата исплата
warrnty :
Сите производи ние продаваме ќе биде во добра состојба и да се открие строго пред породувањето.
За нас :
Имаме заработил добра репутација во оваа област како домашни производители, со цел нудење на стока со несомнени квалитет во текот на 10yrs.
Ние, исто така, носат тонер касети , чип и OPC тапан , чистење на ножот , греење ролери , притисок ролери , fuser филм , опрема , оддалеченост од ноктот , пикап ролери и сл.

R

Додатоци на производи