.

.

10pcs компатибилен дебели fuser опрема, за употреба во IR5000 IR5020 IR6000 IR6020 45T Пазарната цена копир spart делови

10pcs компатибилен дебели fuser опрема, за употреба во IR5000 IR5020 IR6000 IR6020 45T Пазарната цена копир

DEN 734.00
DEN 864.00
-15 %
Од стока


предмет : дебела fuser опрема
модел : IR5000 45 T
функција : компатибилен
ако прилагоди : да
ОЕМ дел БР. : FS7-0666-000
опис :
1.стокови : компатибилен со IR5000 IR5020 IR6000 IR6020
2.пакување : како клиент бара (оем или неутрален)
3.превозот : се Изразат начин,како што курирската служба DHL,UPS-от,EMS,FEDEX ќе биде достапен(должност на сопствени дозвола не е за нас)
4.испорака : рок 3-10 дена по вашата исплата
деталите се подолу
warrnty :
Сите производи ние продаваме ќе биде во добра состојба и да се открие строго пред породувањето.
За нас :
Имаме заработил добра репутација во оваа област како домашни производители, со цел нудење на стока со несомнени квалитет во текот на 10yrs.
Ние, исто така, носат тонер касети , чип и OPC тапан , чистење на ножот , греење ролери , притисок ролери , fuser филм , опрема , оддалеченост од ноктот , пикап ролери и сл.

R

Додатоци на производи