.

.

1Pair, Црна + Боја инк-џет Печатач, Мастило Касети за Леново 11B 13C за Леново 2200 2210 3200 3210 3300 3310 M620E M720...

1Pair, Црна + Боја инк-џет Печатач, Мастило Касети за Леново 11B 13C за Леново 2200 2210 3200 3210 3300 3310

DEN 1026.00
DEN 1079.52
-5 %
Од стока


Pls за Повеќе Избори.
Пакетот Вклучува 2 PK(1 пар) : 1 PK Црно мастило кертриџ за Леново 11 B + 1 PK Боја на мастило кертриџ за Леново 13 C
- Модел Бр. ОЕМ Бр. Боја Количина (парчиња) НН 11 B 11 B Црна 1 НН 13 C 13 C Три-Боја 1
-
Се користи за Леново принтери/препишувач/скенери/факс машини :
за Леново 2200 2210 3200 3210 3300 3310 M620 E M720..
Висок Квалитет & Висока Мастило Капацитет Remanufactured Компатибилен Inkjet Принтер Ink Кертриџ
за Леново 11 B 13 C
Добредојдовте на Цел !!

R

Додатоци на производи