.

.

(TPBHM-TN315) боја ласерски тонери прав за Брат TN 315 325 320 310 328 348 340 370 378 395 390 HL4150cdn 1kg/торба за Слободни fedex

(TPBHM-TN315) боја ласерски тонери прав за Брат TN 315 325 320 310 328 348 340 370 378 395 390 HL4150cdn 1kg/торба

DEN 3978.24
Од стока


премиум боја ласерски тонери прав за Брат TN 315 325 320 310 328 348 340 370 378 395 390 HL4150cdn bkcmy 1kg/торба/боја фабрика за продажба
модел кертриџ
модел за употреба во боја пакување тип тонер
содржина
g/торба TPBHM
-TN315 TN315/325/
320/310/328/
348/340/370/
378/395/390 брат HL4150cdn
HL4750cdw HL4750cdwt
MFC9460cdn MFC9560cdw
MFC9970cdw б.к ОЕМ
во прав
алуминиум
торба 1000 c 1000 1000 m y 1000
100% компатибилен со оригиналниот
Ние сме производител на тонер касети и мастило касети. Бојата Небото е нашата продажниот оддел.
Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се продаваат во целиот свет. И флексибилно, ние производство на производи на нашиот сопствен бренд, и ние нудиме OEM услуга и кориснички услуги премногу. Покрај готови производи, нашите суровини, состојки, резервни делови и accessaries се во нашата палета на производи да се продаваат, како и. Квалитетот на нашите компоненти можат да бидат тестирани и се покажа за време на нашето производство на готови производи.
За да биде вашиот добавувач на избор, ние мора да придонесе во текот на процесот. Нашата мисија е да обезбедуваат супериорен квалитет и исклучителна услуга во фер и разумен трошок. Ние одгледуваме промени и континуирано подобрување.
Ние може да ви помогне да заштедите време и пари со менаџирање на целиот процес на производство, од почеток до крај. Ние сме "целосна услуга/целосната способност" интегриран операција. Ние ќе ги надмине вашите очекувања, со примена на нашите високи стандарди. Нашиот договор производство можностите се бескрајни. Just ask!
Со способност на 100 000pcs месечно, имаме 5 производствени линии за тонер касети, Една за не магнетни тонер касети компатибилен за такви Samsung итн.,
Три за магнетни тонер касети компатибилен за, како што се HP, Canon и сл.,
Еден за remanufactured тонер касети б.к и боја.
За inkject касети, имаме 8 производни линии со способност од 2 милиони парчиња месечно.
Имаме нашиот бренд име за тонер касети и инк-џет касети.
ОЕМ и ODM продукции се добредојдени.
Нашата компанија инсистира на бизнис целта на луѓето-ориентирани и тимска работа и филозофија на квалитет, соработка, иновација и интегритет. Врз основа на технолошките иновации, ние сме професионален тим кој е задолжен на технолошкиот развој, производен менаџмент, контролата на квалитетот и развој на пазарот.
1. Нашите производи се помине ISO9001 сертификат
2. 100% суровини за проверка
3. 100% тестирани за секој производ на производната линија
4. 2% животот тест за секоја серија на производи
5. 12 месеци полица-живот гаранција, еден-на-еден замена политика за квалитетот на лекот и / производи

R

Додатоци на производи