.

.

За HP CC388A 88A M1216 M1136 M1213 M1218 Тонер за Принтер OPC Тапан,За HP M126 M128 M201 M202 M225 M226 Тонер Кертриџ OPC Тапан

За HP CC388A 88A M1216 M1136 M1213 M1218 Тонер за Принтер OPC Тапан,За HP M126 M128 M201 M202 M225 M226 Тонер

DEN 958.08
Од стока


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 4 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилни OPC Тапан За HP CC388 A 388 A 88 A За Употреба Во : HP Laserjet P1007 P1008 M1136 M1213 M1216 За HP CC388 A 88 A Тонер Cartrdge OPC Тапан, Направени Во САД , СЛ. 6000 Страници P1007 P1008 P1106 P1108 Laser Jet Pro M1216nfh M1136 M1213 NF M1218 NFS M126 A M126 NW M128 FW M128 FP M128 FN M202 N M202 DW M226 DW M226 D M201 N M225 Ласерски Печатач Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

R

Додатоци на производи