.

.

Рефил Црн Тонер прашок За HP CE285A CB435A CB436A CC388 CE278A Aand КАНОН CRG337 CRG137 универзална Рефил Тонер 2bottle*100g

Рефил Црн Тонер прашок За HP CE285A CB435A CB436A CC388 CE278A Aand КАНОН CRG337 CRG137 универзална Рефил Тонер

DEN 475.20
Од стока


Црн Тонер Информации :
2 парчиња цена : $9.90
Име : Рефил тонер во прав
Погоден модел : За hp тонер касети Q2612 A Q2610 A CE285 A CE278 A CB435 A CB436 A
CC388 A CF283 A..
За canon тонер касети CRG337/CRG137/CRG537/CRG737/CRG937 CRG312/
CRG512/CRG712/CRG912/ CRG128/CRG328/CRG126/CRG326/CRG726/CRG926/CRG728/
CRG928/CRG125/CRG325/ CRG725/CRG925..
Тонер Оптоварување(Шише) : 100g
Боја : Б.К.
Пакување : ЈП Пластични Шишиња
Квалитет Гаранција : 2 години
Продавница Температура : На Собна Температура
Стандард : ISO9001 и ISO14001 Заверена Растенија
Настава

R

Додатоци на производи