.

.

3PK/многу KINGJIM/ SC6YW црно на Жолта за labelworks SC6YW компатибилен за LW-300 LW-400 етикетирање на создателот етикета ленти

3PK/многу KINGJIM/ SC6YW црно на Жолта за labelworks SC6YW компатибилен за LW-300 LW-400 етикетирање на создателот

DEN 746.40
Од стока


3 PK/многу KINGJIM/ EPSON SC6 YW црно на Жолта за labelworks SC6 YW компатибилен за LW-300 LW-400 етикетирање на создателот етикета ленти
Ова многу содржи 3pcs SC6 YW, но ако ви е потребна било други 6-9mm етикета ленти, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел.
TBS(TOBESHINE) е Професионална етикета ленти снабдувач со 12 години фабрика искуство , Набавка на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Големина : 6mm,9mm,12mm,18mm,24mm,36mm , Должина : 8m , Боја : Сите Бренд TBS Модел SC6 YW Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ АБС Боја на Црна Жолта (други бои се достапни) Големина 6mm * 8m (други големина се достапни) Useage 100% Компатибилен за сите P допир labelers гаранција Функција
Ламинат ,Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 10pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

R

Додатоци на производи