.

.

Долго тип refillable комплет за LC103 LC105 LC107 LC113 LC115 LC117 LC123 LC125 LC127 LC133 LC135 LC137 LC563 LC565 LC567W/O чип

Долго тип refillable комплет за LC103 LC105 LC107 LC113 LC115 LC117 LC123 LC125 LC127 LC133 LC135 LC137 LC563

DEN 785.00
DEN 891.84
-12 %
Од стока


Долго тип refillable комплет за LC103 LC105 LC107 LC113 LC115 LC117 LC123 LC125 LC127 LC133 LC135 LC137 LC563 LC565 LC567
Она што е вклучена во овој оглас
1 x Црна Празна Refillable Мастило Кертриџ
1 x Синозелена Празни Refillable Мастило Кертриџ
1 x Магента Празни Refillable Мастило Кертриџ
1 x Жолта Празни Refillable Мастило Кертриџ
Погоден за следните принтери :
Кертриџ
Печатач
Област
LC103 LC105 LC107
MFC-J4410 DW,MFC-J4510 DW,MFC-J4610 DW
Северна Америка
LC113 LC115 LC117
DCP-J4210 N,MFC-J4510 N
Јапонија
LC123 LC125 LC127
DCP-J4110 DW,MFC-J4410 DW,MFC-J4510 DW,
MFC-J4610 DW,MFC-J4710 DW
Европски
LC133 LC135 LC137
DCP-J4110 DW,MFC-J4410 DW,MFC-J4510 DW,
MFC-J4710 DW
Океанија
LC563 LC565 LC567
MFC-J2510,MFC-J2310
Азија
Боја :
Црна/ Синозелена/ Магента/ Жолта
Јачина на звук :
Б.К : 110ml, Друга Боја : 75ml по боја
Тип :
Боја на мастило за вашиот избор,котираните е празен.
Ве молиме контактирајте не за цена од кертриџ со мастило.
Сите слики испратени се само за вашиот референца.
Превозот
I. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).
Ве молиме бидете сигурни да имате точно превозот адреса на исходот. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
II.Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата.
Ве молиме да биде љубезно малку трпеливи и да не контактирате доколку објектот не беше примен по 25 работни дена.
III.Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби.
Ве молиме ни e-mail, доколку е потребно.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Се врати и Политика за Наплата
Ние не се во согласност со 30 дена гаранција за враќање на парите. Ако има промени во вашиот ум ,за да можете да се вратите неотворена и неискористени предмети назад кон нас, за целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте во предвид Купувачот мора да плати за враќање поштарина.Ако објектите се користат и отвори, ние го задржуваме правото да го одбие наплата барање. Ако 30 дена поминаа, клиентот е должен да се јавите на нашите Aliexpress услуга за понатамошна помош.
Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот. Ќе се добие единствен матичен Бр. (за да се стави на пратката)неопходни за признавање врати стоката, како и забрзување на процесот за решавање на проблемот. Доказ за објавување секогаш треба да се добијат ,ние го задржуваме правата за да не издаде наплата ако купувачот не ја следат нашата политика на враќање.
Би сакал да ги информира сите понудувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време.

R

Додатоци на производи