.

.

16 шишиња/многу 1000ml топла продажба на производи Специјализирани Пигмент мастило за Epson R800 R1800 Печатач 8 бои/set мастило рефил

16 шишиња/многу 1000ml топла продажба на производи Специјализирани Пигмент мастило за Epson R800 R1800 Печатач

DEN 17664.00
DEN 19200.00
-8 %
Од стока


Напомена :
Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење.
со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.
Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Било која боја и квантитетот комбинација барање добредојдени!!! Ако добиете производот има нешто погрешно,
Ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Претпазливост :
1.Љубезно ве молиме да ми кажете на вашиот Патрон Модел кога ќе ставете кертриџ цел.
2.Некои видови на чипови ќе се покаже на мастило ниво кога се користи за прв пат.
После тоа,нема да се покаже на мастило ниво има повеќе.Но, не грижете се, тоа се уште може да печати.
Modle Бр. Пигмент мастило за Epson R1800/R800 Мастило Тип ЦЕЛОСНА ( Премиум Пигмент Мастило ) Origna Guangdong Кина Пакување, Кутии Мастило волумен 1000ml/Боја Сертификати ISO9001&14001&SGS За употреба во за Epson R1800/R800 Печатач Број на Модел : T0540 T0541 T0542 T0543 T0544 T0547 T0548 T0549 Боја : 8 C Сјај Optimizer/Фото Црна/Синозелена/Маг./Жолти/Црвени/Мат Црно/Сино/ 16 шишиња/многу
Карактеристики :
-Компатибилен со сите инкџет десктоп печатачи
-Може да се користи за заеднички печатење на хартија
-Увезени премиум суровини
-Совршена боја сатурација и deoxidization
-Долго да се задржи век, висока отпорност на светлината, триење и перење
-Никогаш не џем печатач млазницата,
-Нема штетни и Не забрането текстилни бои
-Не се отровни, безопасни за човечкото
Слики за вашиот референца :
Ние поддршка МИКС ЦЕЛ : минимум цел количина за секој објект е 5 компјутери.
чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина за нас.
чекор 2) ние ви испратиме линк за микс цел.
чекор 3) ве молам поставете го вашиот микс цел под линк ( ве молиме забелешка јасно за цел detal, на пример, : item & количина, )
чекор 4) ние се прилагоди на вкупната цена.
чекор 5) на Крај,ве молиме да обрнете за moeny да Зачувам.
Испорака :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Бесплатен Превозот :
Сите предмети(без чипови) ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост .
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Повратни информации :
1.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашиот coroperation.
Услуги на клиентите :
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
2. Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење. Но ние ќе се обидеме да се декларираат како " Подарок'or 'Примерокот' со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.

R

Додатоци на производи