.

.

4 Парчиња/многу Убави Sumikko Gurashi Гел Пенкало Потпис Училиште Пенкало Канцелариски Училиште Канцеларија Снабдување Промотивни Подароци

4 Парчиња/многу Убави Sumikko Gurashi Гел Пенкало Потпис Училиште Пенкало Канцелариски Училиште Канцеларија

DEN 152.64
Од стока


Пишување Точка: 05mm 、Црна
Материјал:пластика
4 Парчиња/set

Бренд Име:
AIBOLI
Број На Модел На:
ZN-WENJU925
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало
R

Додатоци на производи