.

.

Нови Автоматски Две-дупка Електрични Допир Switch Молив Острилка Home Office Училиште W15

Нови Автоматски Две-дупка Електрични Допир Switch Молив Острилка Home Office Училиште W15

DEN 265.00
DEN 288.48
-8 %
Од стока

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Совршен подарок за децата и унапредување на нивната страст за студирање. Совршен за дома, на училиште и за статистика. Како да го користите : 1. Бидете сигурни дека кутија која accomodate attle се чисти пред да го користите. 2. Стави молив во дупка на врвот на острилка и притиснете тоа тогаш острилка ќе почнат да работат. Оваа острилка може да се примени за да се остри молив, но не се погодни за креда, креда или waxy молив. Исчисти поле кои accomodate attle во редовни интервали. Корисникот може да се исчисти ножот со сува крпа кога ножот се полнети. Не't чистење на сечилото со лубрикант. Без ставање на sharpenr во вода. На острилка работат со 2 АА батерии(не се вклучени). Материјал : Пластични Големина : 70mm x 75мм x 70mm/2.73' " x 2.93' " x 2.73''(приближно) Боја : Розова/Сива/Сино Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Молив Острилка(Батерии и молив не се вклучени)(други додатоци демо на сликата не е вклучена.) '

Возраст:
>3 години
Тип:
Механички
Новина:
Нови
Број На Модел На:
W0927
Бренд Име:
OOTDTY
R

Додатоци на производи