.

.

Нови Волфрам Карбид Совет Scriber Гравирање Пенкало Издлаби Накит Engraver Метал Алатка W15

Нови Волфрам Карбид Совет Scriber Гравирање Пенкало Издлаби Накит Engraver Метал Алатка W15

DEN 69.00
DEN 74.40
-7 %
Од стока

31" Количина : 1 Pc Забелешка : 1. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација.Ве молиме да ни ме преку 'МОЈАТА ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или купувањето
Контакт со нас на :
Ние сме во Шенжен на Pearl River Delta, која е место со развиена економија и Трговија Ние сме професија трговско друштво. Ви благодариме
Политика На Враќање :
Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход.Керамички scribing Специјалност страна алатки.со цел да ви обезбеди најдобра услуга*****,ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно.Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате& нашите превозот фреквенција. Постојат околу 16000 видови на производи во мојата компанија,Нашите производи вклучуваат потрошувачка електроника, Помине Уметност Алатки, Облека и чевли, мобилен телефон додатоци , компјутери додатоци, автомобил додатоци, Мотоцикл пристапување, играчки & хоби, накит, бебе додатоци други корисни електроника предмети и др
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни да ви помогнат.
Повратни информации :
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.Ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение пред вас ќе оставиме *неутрален или *негативни повратни информации
3. ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди! ако не сте задоволни, едноставно, дозволете ми да знам преку e-mial наместо да ја напушти ниска оценка, и јас'll работа да се направи на тој начин
4.Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со Темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања Пред Да Наддавање.
Knurled алуминиум справи обезбедува максимална контрола и удобност.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да биде известен пред да конкурираат.
Неверојатно тешко & остри волфрам карбид совет го прави прецизни линии и знаци на скоро било кој метал
Постојан магнет зема мали делови и повраќа челик чипс од е тешко да се постигне места. Ние ретки ракување со голем волумен пораки секој ден.
Волфрам карбид совет знаци тешко материјали вклучувајќи го закорави челик, нерѓосувачки челик, керамика и стакло. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs
За функционални производи во нашата продавница (како што се : Полначи, Податоци кабли), која функција е иста како и опис, но вистинската боја и форма може да изгледа малку поинаква од слики, бидејќи на технички напредок и вистински акции држава. Ве молиме контактирајте со нас ако вашиот не се задоволни со објектот по прими.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Можеме да понудиме наплата и враќање барање е достапна само на барањата во рок од една недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето , сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена.
Ве молиме не заборавајте да ни даде Пет Ѕвезди на сите Детални Продавачот Рејтингот.
100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Јаглероден Челик Боја : Како на сликата покаже Функција :
Има удобен џеб клип.

Dual-страна Пишување:
No
Мастило Пополнување Тип:
Не Е Применливо
Пишување Точка:
0.8 mm
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
W0927
Употреба:
Промотивни Пен
Мастило Боја:
Никој
R

Додатоци на производи