.

.

Црна парична Казна Линија Пенкало Водоотпорен Цртање и Пишување Скицирање Уметност Пенкала 0.05-0.8 mm W15

Црна парична Казна Линија Пенкало Водоотпорен Цртање и Пишување Скицирање Уметност Пенкала 0.05-0.8 mm W15

DEN 42.00
DEN 45.60
-8 %
Од стока

И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход. Ви благодариме!
Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас пред да sumbit вашиот евалуација. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs
За функционални производи во нашата продавница (како што се : Полначи, Податоци кабли), која функција е иста како и опис, но вистинската боја и форма може да изгледа малку поинаква од слики, бидејќи на технички напредок и вистински акции држава.Ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение пред вас ќе оставиме *неутрален или *негативни повратни информации
3. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.51" Количина : 1/8 PC Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација.со цел да ви обезбеди најдобра услуга*****,ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно.8 mm Totall Должина : 14cm/5.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме контактирајте со нас ако вашиот не се задоволни со објектот по прими. ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди! ако не сте задоволни, едноставно, дозволете ми да знам преку e-mial наместо да ја напушти ниска оценка, и јас'll работа да се направи на тој начин
4. Постојат околу 16000 видови на производи во мојата компанија,Нашите производи вклучуваат потрошувачка електроника, Помине Уметност Алатки, Облека и чевли, мобилен телефон додатоци , компјутери додатоци, автомобил додатоци, Мотоцикл пристапување, играчки & хоби, накит, бебе додатоци други корисни електроника предмети и др
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни да ви помогнат. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Големина : 0. Ние ретки ракување со голем волумен пораки секој ден.
Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето , сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена.
Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Ве молиме да биде известен пред да конкурираат.Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате& нашите превозот фреквенција.*повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат.
Одличен за Архивски Списанија,Цртан филм и Манга Илустрации. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.
Технички Квалитети Вклучуваат Архивски Квалитет Pigma Мастило,Својата Водоотпорен,Бледнеат и Хемиска Отпорност.
Повратни информации :
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Можеме да понудиме наплата и враќање барање е достапна само на барањата во рок од една недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со Темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања Пред Да Наддавање. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.
Ве молиме не заборавајте да ни даде Пет Ѕвезди на сите Детални Продавачот Рејтингот.

Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
OOTDTY
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
W0927
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
R

Додатоци на производи