.

.

големина L Пилот Мастило Пенкало за Вода Четка Акварел Calligraphy Сликарство Алатка W15

големина L Пилот Мастило Пенкало за Вода Четка Акварел Calligraphy Сликарство Алатка W15

DEN 42.00
DEN 46.08
-9 %
Од стока

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.4 cm / дијаметар : 3ММ (крупни)
М : коса 1. Ве молиме контактирајте со нас ако вашиот не се задоволни со објектот по прими.
Можеме да понудиме наплата и враќање барање е достапна само на барањата во рок од една недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди! ако не сте задоволни, едноставно, дозволете ми да знам преку e-mial наместо да ја напушти ниска оценка, и јас'll работа да се направи на тој начин
4.*повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат.7 cm / дијаметар : 6 MM (крупни) Вкупна Должина : 12cm / 4. Ве молиме да биде известен пред да конкурираат. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Ви благодариме!
Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас пред да sumbit вашиот евалуација.Ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение пред вас ќе оставиме *неутрален или *негативни повратни информации
3.6 см / дијаметар : 4 MM (крупни)
L : коса 1. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација.Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со Темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања Пред Да Наддавање.
Ве молиме не заборавајте да ни даде Пет Ѕвезди на сите Детални Продавачот Рејтингот. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.Ве молиме да ни ме преку 'МОЈАТА ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или купувањето
Контакт со нас на :
Ние сме во Шенжен на Pearl River Delta, која е место со развиена економија и Трговија Ние сме професија трговско друштво.
Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето , сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs
За функционални производи во нашата продавница (како што се : Полначи, Податоци кабли), која функција е иста како и опис, но вистинската боја и форма може да изгледа малку поинаква од слики, бидејќи на технички напредок и вистински акции држава.Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате& нашите превозот фреквенција.
Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични + Најлон Коса Боја : Бела Димензии :
S : коса 1.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.со цел да ви обезбеди најдобра услуга*****,ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Постојат околу 16000 видови на производи во мојата компанија,Нашите производи вклучуваат потрошувачка електроника, Помине Уметност Алатки, Облека и чевли, мобилен телефон додатоци , компјутери додатоци, автомобил додатоци, Мотоцикл пристапување, играчки & хоби, накит, бебе додатоци други корисни електроника предмети и др
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни да ви помогнат. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход. Ние ретки ракување со голем волумен пораки секој ден.) Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Бренд Име:
OOTDTY
Dual-страна Пишување:
No
Мастило Пополнување Тип:
Повтори Пополнување
Број На Модел На:
W0927
Пишување Точка:
0.8 mm
Употреба:
Промотивни Пен
Квантитет На Пакет:
1/3Pc
R

Додатоци на производи